شرکت بازرگانی هوبر تجارت ملل در سال 1379 تاسیس گردید و در حال حاضر متشکل از افراد کاملاً مجرب در حوزه بازرگانی، واردات و صادرات کالا مشغول به کار می باشد. هوبر تجارت یک شرکت بازرگانی در امور واردات، صادرات، حمل و نقل کالا و ترخیص کالا است که دفتر مرکزی آن در اصفهان و با بهره برداری از کارکنان مجرب اداره می شود. هدف ما رسیدگی به نیازهای پیچیده و گسترده حمل و نقل کالا برای کلیه تجار، بازرگانان و همچنین شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ می باشد. ما با بهره برداری از سالها تجربه در حوزه های مختلف قابلیت ارائه طیف وسیعی از خدمات مرتبط با بازرگانی و حمل و نقل کالا را فراهم آورده ایم، که شامل حمل و نقل کالا، ترخیص کالا، واردات کالا، صادرات کالا و مشاوره بازرگانی می باشد. شرکت بازرگانی هوبر تجارت ملل دارای دفاتر فعال در اصفهان، تهران، عمان، عراق و دبی می باشد. دغدغه اصلی ما ارائه بهترین خدمات با کمترین زمان و قیمت به شماست. هوبر تجارت به شما اطمینان می دهد که بهترین خدمات خود را همیشه در جهت بهره مندی از منافع تجاری متقابل انجام خواهد داد.

درباره شرکت بازرگانی هوبر تجارت ملل
درباره شرکت هوبر تجارت ملل

شرکت بازرگانی هوبر تجارت خدمات  کامل بازرگانی، وادرات، صادرات و ترخیص کالا را برای شما ارئه می دهد.

ارائه خدمات حمل و نقل کالا با کیفیت بالا و با رعایت استانداردهای بین المللی به بازرگانان، شرکت ها و سازمان ها

گسترش فعالیت ارائه دهندگان کالا و خدمات ایرانی به کشورهای همسایه و سایر نقاط جهان

درباره خدمات شرکت بازرگانی هوبر تجارت ملل
درباره خدمات شرکت بازرگانی هوبر تجارت ملل

شرکت بازرگانی هوبر تجارت ملل، آماده ارائه خدمات زیر به کلیه اشخاص حقیقی، تجار، بازرگانان، شرکت های خصوصی، شرکت های دولتی، سازمان ها، کارخانجات و کلیه تولیدکنندگان مختلف می باشد.

  • واردات کالا از عمان
  • واردات کالا از عراق
  • واردات کالا از دبی
  • صادرات به کلیه کشور های همسایه و سایر نقاط جهان
  • ترخیص کالا از گمرک
  • ترخیص کالا از فرودگاه امام خمینی
  • ترخیص کالا از بنادر گمرکی ایران
  • ارائه مشاوره های بازرگانی
  • خرید کالاهای مختلف از کشورهای دیگر و تحویل در ایران
  • واردات و صادرات به دبی

 جناب مهندس طالب علم

  09131673896

 جناب مهندس کرمی

  09131013821

ارائه پاسخ های دقیق و سریع به نیازهای شما، همواره هدف اصلی شرکت هوبر تجارت بوده است.

لطفا سوالات ارائه شده در این قسمت را با دقت مطالعه و بررسی بفرمایین. شرکت بازرگانی هوبر تجارت سعی نموده است به پر تکرارترین سوالات شما عزیزان پاسخ دهد. اما در صورت باقی ماندن هرگونه ابهام در ارائه خدمات ما و یا نیاز به مشاوره بیشتر، شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما سعی کرده ایم آسان ترین روش های پرداخت را برای شما فراهم آوریم. در این رابطه خدمات ما بسیار گسترده است و از کلیه روشهای پرداخت کارت به کارت، چک بانکی و غیره پشتیبانی می کنیم.

شرکت بازرگانی هوبر تجارت ارائه دهنده کلیه خدمات حمل و نقل دریایی، زمینی و هوایی می باشد.

مدت زمان فرآیند واردات کالا با توجه به نوع کالا و پروژه درخواستی شما متفاوت خواهد بود. بطور کلی این فرآیند بستگی به زمان تولید، آماده بودن کالای درخواستی ، نوع حمل و نقل و ثبت سفارش امور گمرکی متغیر می باشد.

در زمینه واردات کالا، شرکت هوبر تجارت تجربه ی بالایی در زمینه واردات تجهیزات مخابراتی، تجهیزات اداری، مصالح ساختمانی، تجهیزات و ماشین آلات کشاوری و غیره را دارد. بطور کلی هر کالایی که امکان ثبت سفارش و ورود از مبادی قانونی گمرک را داشته باشد از لحاظ شرکت بازرگانی هوبر تجارت بلامانع بوده و قابل انجام می باشد.

در حال حاضر امکان ارائه خدمات بازرگانی در کشورهای خاورمیانه بصورت گسترده قابل انجام است. به خصوص با داشتن دفاتری در عمان، عراق و دبی، ارئه خدمات واردات و صادرات کالا از این کشورها با سرعت و کیفیت بالایی برای شما انجام خواهد شد.